Leeds pip Wigan utěsnit výšek po brilantní dechu Grand Final

Existuje mnoho prvků, které tvoří mistr tým v oblasti sportu. Grit, odhodlání a snad prvek štěstí všichni vstoupí do hry, ale nevěděl, když jste biti je potenciálně největší rysem všech.

A pokud existuje jedna strana má, že v hojnosti, je to právě tato Leeds nosorožci strana 2015. jejich sezóna byla postavena na přetahování už vede z plátna, když se zdálo, biti, jako je tomu v poslední gasp vyhrát proti Huddersfieldu který zabezpečil Shield lize vůdci.

s čtvrtinu tato hra zbývající to vypadalo, že Leeds’ dlouhé období bylo nakonec asi dohnat s nimi.Dívali se na vlastní nohy, ale opět se vyrábělo z ničeho něco dokončit úkol, který mnozí považovali za nemožné.

Po jejich vítězství Challenge Cup v srpnu jejich forma se zhroutil, tři přímé porážky odchodu z nich hledá něco jako výšek vítězů. Ale Ryan Hall neuvěřitelné snaží zajistit první místo v Huddersfieldu nakonec ukázal být katalyzátorem pozoruhodnou běhu směrem k historii.

Pouze Bradford v roce 2003 a St Helens v roce 2006, předtím vyhráli domácí výšek, ale Kevin Sinfield Jamie Peacock a Kylie Leuluai ukončil své ligové kariéry ragby zajištěním Leeds se stal třetím členem tohoto nejslavnějšího klubu.Peacock byl součástí Bradford družstva, které bylo v roce 2003, jeho neuvěřitelné kariéry nejlépe shrnul tím, že je jediným hráčem v historii, který dvakrát vyhrál výšek.

Sinfield, Peacock a Leuluai již nejsou hráči hokej, a už ne opory této straně Leeds. Ale Danny McGuire, muž, který nahradí Sinfield jako kapitán v příštím roce, mají někoho, kdo je víc než schopný řízení klubu do nové éry v roce 2016.Největší Grand Final dav v historii zasloužila zápas hodit na příležitosti. – a rozhodně ho

„Když ji dát do souvislostí, je to ta nejlepší partie,„řekl trenér Leeds Brian McDermott , „Chcete-li výšek ve stejném roce je geniální, a v kontextu všeho to zůstane s námi všemi navždy.“

výkon McGuire v první polovině vydláždil cestu pro Leeds vytvořit zdravé vedení při zlomu, že ačkoli Wigan by proklestit si cestu zpět do hry a nakonec jim dal moc zvýhodnění, a zajistil si první titul Super League od roku 2012.Josh Walters, jen v jeho 21. nadřízeného kariéry vzhled, bylo nepravděpodobné, hrdina s rozhodující pokus.

McGuire byl hlavní důvod, proč Nosorožci stanovena, co se zdálo být pohodlné 16-6 poločasové vedení, bodování dva pokusy a mají těžkou ruku v poněkud sporný mezi nimi.Wigan zpočátku vedl, když Liam Farrell přestávka umožnila Křídlo Joe Burgess přejít ve svém posledním vystoupení na klubu, ale z něm ven, to byl McGuire je a Leeds nevlastní.

Byl by vrhnout se na Sinfield dokonale-vážené kop o pět minut později srovnat skóre, než Man of Steel, Zak Hardaker, produkoval vynikající přihrávku za Joel Moon dát Leeds vpředu – i s vážným nádechem dominový od McGuire v nánosech.Nebylo pochyb Leeds’ třetí a McGuire je druhý těsně před přestávkou když: jeho brilantní přihrávku dovoleno Tom Briscoe poslat Kallum Watkins pryč dolů po pravé straně, než se objevil na vnitřní straně jako konečný pytláka, že je zaokrouhlovat ohromující Leeds tah .

Wigan tažený 16-6 ve svém Grand Final vítězství před dvěma lety, a to Půlicí rýha zdá míchat něco v jejich krvi. V roce 2013 by se skóre 24 bodů bez odpovědi vyprovodit Warrington, a během osmi minut po restartu tady změnilo schodek do vedení.

Ryan Hall byl darebák, takže kolega útočník Dom Manfredi k vyzvednutí míč z jeho sevření vzduchu a dosednutí.Pak Matty Bowen – Wigan je velmi vlastní samotářský hrdina – tančil a točil jeho cestu přes linii, konverze otočit hru úplně na hlavu. On by později přepadnout rutinní trest jako Wigan protáhl své vedení na čtyři, a najednou Nosorožci vypadalo v reálném potíže.

Ale Leeds, jak každý jistě ví teď, nemají ponětí, když jsou biti.Hall obnovil sebe tím palming míč z Manfredi sevření před Leeds míchaná, posunul a spěchal míč infield pro Walters potápět u konce, zabezpečovat titul Super League, výšek -. A pohádkový konec pro jejich odletem hrdinů

< p> „Jsou si mistr tým, Leeds,“ uznal kouč Wigan, Shaun ubývat, poté. „Udělali jsme nějaké opravdu dobré věci v druhé polovině, ale my jsme byli příliš hloupí v prvním pololetí. Jsem velmi hrdý na tuto skupinu ačkoli. Jsme teprve začíná „

Leeds:. Hardaker; Briscoe, Watkins, Moon, Hall; Sinfield, McGuire; Garbutt, Burrow, Peacock, Delaney, Ablett, Singleton. Interchange:. Leuluai, Cuthbertson, Keinhorst, Walters

Pokusí: McGuire 2, Moon, Walters.Cíle: Sinfield 3

Wigan:. Bowen; Manfredi, Bateman, GIldart, Burgess; Williams, Smith; Crosby, McIlorum, Flower, Tomkins, Farrell, O’Loughlin. Výměny:. Powell, Clubb, Mossop, Patrick

Pokusí: Burgess, Manfredi, Bowen. . Cíle Bowen 4

Rozhodčí: B Thaler (Wakefield)

Účast: 73512